Sweex

NEDIS en yeni markasını açıklamaktan gurur duyar: Sweex. 2002 yılında kurulan bu Hollandalı marka, 40'tan fazla ülkede güçlü bir marka farkındalığı oluşturmuştur ve binlerce tanınmış mağazada ürünlerini teşhir ettirmektedir. Sweex'in güçlü yönlerinden birisi kaliteye ve teknolojinin geliştirilmesine yatırım yaparak sürekli olarak kullanıcı deneyimini iyileştirmenin yollarını aramasıdır.

Ürün yelpazesi
Sweex bütün ürün yelpazesi için kullanıcı dostluğunu ilke edinmiştir. Bu durum kullanımı kolay, erişilebilir ve çok güvenilir ürünleri doğurur. Ürünler paranın karşılığını sağlama konusunda ve ne görürseniz onu alırsınız özelliği ile üne kavuşmuşlardır. Odak noktası sadece özellikler değil aynı zamanda ürünlerin görünüşü ve hissettirdikleridir, bunlar hiçbir zaman sıradan değildirler ve daima özel bir şey sunarlar.

Mağaza içi sunum
Ürünler tüketicinin hemen dikkatini çeken renkli bir ambalajda sunulmaktadır. Ambalaj şeffaftır ve cezbedicidir ve alışılmış Sweex renk şeması raflarda en üst seviyede tanınırlık sağlar. Mağazadaki sunumun görünüşü ve hissi güvenilirlik ve uygun fiyatı vurgular.
NEDIS'ten elde edilebilen Sweex son moda tasarım, orijinal, yüksek kaliteli ürünleri makul fiyatlarla sunar.