30 yılı aşkın tecrübemizle, tüketici elektroniği ve aksesuarları pazarında Avrupa'nın pazar liderlerinden biriyiz. Markalı dağıtıcı olarak, kendimize ait 10 markamız ve bize özel lisanslı markalar da dahil olmak üzere 300'den fazla markanın Avrupa çapında dağıtmını sağlıyoruz. 17 ülkedeki merkez ofislerimizde çalışan toplam 350 çalışanımızla birlikte 50'den fazla ülkede 50.000'in üzerinde perakende ve e-ticaret iş ortaklarımıza ürün tedariği sağlıyoruz. Kaliteli ürün uygun fiyat, rekabetçi teslimat hizmeti ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunuyoruz. İş yapımız kendisini partnerliğe adamış tüm iş ortaklarımızın en kaliteli tedarik zincirinden faydalanmasını ve kar etmesini sağlar. Otuz yıllık deneyimimizi hırsımız ile birleştirerek, Nedis olarak müşterilerimize hakettikleri en kararlı ve güvenilir iş ortaklığını sunuyoruz.

Misyon / Vizyon

NEDIS size satış gücü verir!

 

Vizyonumuz

NEDIS'de bizler, tüketici elektroniği ve aksesuarlarında mükemmel kar marjlarıyla sektörün en iyisinin en iyisi olmayı hedefliyoruz. Bunu operasyonel mükemmellik sayesinde ve özel geniş satıcı ağımız ile son kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunarak bunu başarmak istiyoruz.
Büyük başarıların, köklü bir partnerlik içinde güvenilir ve güçlü bir iş ortaklığı ile kazanılacağına inanıyoruz. Çünkü, sadece sürekli birlikte yakın çalışarak, fikirleri paylaşıp, zorlukları birlikte aşarak, kendimizi ve ortaklarımızı odaklanmış ve ayakta tutabiliriz.

Hedefimiz

Karşılıklı ortaklığın faydasına olan güçlü inancımızdan dolayı, en iyi çözümleri ve para kazanma yollarını ararken partnerlerimizi tüm süreçlere dahil ederiz

Bu nedenle, biz sadece iş ortaklarımız için çalışmayız; Biz, sürece dahil olan herkese en büyük saygı ile onları işe katarak birlikte çalışırız.
Tüm tedarik zinciri boyunca sadece çok yakın çalışabilirsek, endüstrimizdeki farklı fırsatlara, farklı açılardan bakabiliriz. Bu geniş bakış açısı bize ve iş ortaklarımıza ilham verici ve yenilikçi araçlar ve sektörümüzü sağlıklı, işimizi ayakta tutmak için çözümler sağlar.

Geleceğimiz

Geleceğimiz, tüketici elektroniği ve aksesuarları pazarında tanınmış uluslararası bir oyuncu olarak rolümüzü güçlendirmemiz etrafında döner. Bunu başarmak için, daha da yenilikçi satış gücüne odaklanarak yatırımlar yapacağız ve daha stratejik konumlanmış markalar sunacağız. Sizlere daha iyi marjlar ve olanaklar sağlamak için daha fazla fırsatlar yaratacağız. Ve son olarak: size ve tüm diğer saygıdeğer iş ortaklarımıza maksimum satış gücü vereceğiz.