30 yılı aşkın tecrübemizle, tüketici elektroniği ve aksesuarları pazarında Avrupa'nın pazar liderlerinden biriyiz. Markalı dağıtıcı olarak, kendimize ait 10 markamız ve bize özel lisanslı markalar da dahil olmak üzere 300'den fazla markanın Avrupa çapında dağıtmını sağlıyoruz. 17 ülkedeki merkez ofislerimizde çalışan toplam 350 çalışanımızla birlikte 50'den fazla ülkede 50.000'in üzerinde perakende ve e-ticaret iş ortaklarımıza ürün tedariği sağlıyoruz. Kaliteli ürün uygun fiyat, rekabetçi teslimat hizmeti ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunuyoruz. İş yapımız kendisini partnerliğe adamış tüm iş ortaklarımızın en kaliteli tedarik zincirinden faydalanmasını ve kar etmesini sağlar. Otuz yıllık deneyimimizi hırsımız ile birleştirerek, Nedis olarak müşterilerimize hakettikleri en kararlı ve güvenilir iş ortaklığını sunuyoruz.

Rakamlar ve Gerçekler

Lojistik Rakamlar & Değerler

Son derece gelişmiş dağıtım merkezi NEDIS'e eşsiz lojistik yetenekleri sağlayarak 48 saat içinde tüm siparişlerin eksiksiz teslimat garantisine olanak verir. Dağıtım merkezi 2 bitişik yüksek raflı depolama sistemi ile birlikte toplamda 22,300m2 büyüklüğündedir. 18 adet robot vinç, özel yapım depo yönetim sistemi (WMS) ve yenilikçi, dinamik ürün toplama sistemi ile donatılmıştır. Bütün bu high-end çözümlerin kombinasyonu saatte 2.000 parçanın siparişine olanak sağlar. Bu eşsiz lojistik yetenekler sayesinde, en yüksek seviyede doğruluk oranı (en az 99.9%) sağlanır.

Eve Teslimat Hizmeti
Eve Teslimat hizmeti, %40 oranında mağazalarda istediği ürünü stokta bulamayarak terkeden müşteriler için çok önemli bir çözümdür. Nedis'in geniş stoğundan ürünü sipariş vererek müşterinizin adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İrsaliye üzerinde şirket adınız ile kişiselleştirilmiş olarak, 48 saat içinde müşterinizin evinde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmet mutsuz müşterinizi, memnun ve geri dönen müşteri haline dönüştürecektir.

Web mağazaları Eve teslimat hizmetini sağlayan güçlü bir araçtır. NEDIS'in geniş kapsamlı ürün yelpazesi ile birlikte web hizmetimiz, web tabanlı işletmeler için mükemmel bir kombinasyonudur. Bu hizmet sayesinde, müşterileriniz her zaman karşılaştıkları zorluk için sadece en iyi çözümü bulmakla kalmaz; iki gün içinde posta kutularında ürünlerini bulabilirler.

Çevre Bilinci & Gerçekler

Gelecek odaklı, pro-aktif bir şirket olarak, NEDIS topluma ve çevreye karşı sorumluluk duyar. Bu nedenle NEDIS en son uluslararası ve yerel ürün mevzuatına uygun çevre dostu ürün geliştirme çabasındadır. Burada çevreci satış gücü örneklerini bulabilirsiniz.

RoHS ve REACH
NEDIS her zaman RoHS (Zararlı Madde Kullanımının Sınırlandırılması) ve REACH (Kimyasalarrın Kayıt, Değerlendirme ve Yetkilendirme İzni) yasal gereksinimlerini karşılamak için elinden gelen her şeyi yapar. Bu mevzuat, Avrupa Birliği içinde satılan ürünlerin içeriğiyle ilgili sıkı yasal kısıtlamalar içerir. RoHS ve REACH standartlarına uyarak, NEDIS sorumluluğunu alır ve çevre, halk sağlığı ve kamu güvenliğinin gelişmesine katkıda bulunur.

Yeşil büyüme

 

HQ Markası ile NEDIS size yeşil satış gücü sağlar. Geniş HQ ürün gamı, enerji tasarruflu LED aydınlatmalar, Alkalin pillerden 7 kat daha uzun ömürlü lithium piller, güneş aküleri ve stand-by güç kesicileri içerir. Bu şekilde NEDIS, çevreyi koruma için enerji tasarrufu konusuna maksimum destek verir.

Baştan sona Çevre Bilinci
NEDIS Çevreyi koruma konusunda en üst seviyeye kadar destek olabilmek için işlerini baştan sona planlar. Bu nedenle, 'Yeşil Kargo' girişimine katıldık. Bu girişim sayesinde, NEDIS tüm posta ve kargo gönderilerinde ölçümler yaparak tasarruf eder ve tasarrufu sağlanan paranın iki katını CO2 azaltma projelerine bağışlar.

İş Sorumluluğumuz
Çalışanlarımız bizim en değerli varlığımızdır. Bu nedenle düzenli olarak, NEDIS kurumsal sosyal sorumluluk politikası çerçevesinde fabrikalarını denetler. NEDIS çalışanlarının ve ziyaretçilerinin her zaman güvenli olmasını sağlayabilmek için elinden gelen her şeyi yapacağına söz verir.

Her şey her zaman kontrol altında
Bütün NEDIS ürünleri sıkı kalite gerekliliklerine tabi tutulur. Tedarik zinciri sürecinde, üreticiler maksimum özenle seçilir ve ürünlerin varışında gelen mallar sıkı kalite kontrol prosedürlerine tabi tutulur. Ancak tüm bu güvenlik önlemlerine rağmen, zamanla bazı ürünler artık belirli gereksinimleri karşılamıyor olabilir. Bu son derece nadir durumlarda, NEDIS her zaman önceliği müşteri ve tüketicilerin güvenliğine verir ve hemen bir güvenlik bildirimi yayınlar ya da gerekirse ürünlerini geri çağırır.

Rakamlarımız
• NEDIS ayda yaklaşık 100 yeni ürün tanıtır;
• NEDIS portföyünde kendisine ait 9 marka taşır;
• NEDIS aynı zamanda özel ve lisanslı markalar da dahil olmak üzere 300'den fazla diğer markaların dağıtcılığını üstlenir;
• NEDIS şu anda 350 kişinin üzerinde çalışana sahip;
• NEDIS Avrupa çapında 50.000'den fazla perakendeciye ürün tedarik ediyor;
• NEDIS 50 ülkeden daha fazla ülkede 250 toptancı ile çalışıyor;
• NEDIS 17 ülkede dağıtım merkezlerine ve lokal ekiplere sahiptir.