30 yılı aşkın tecrübemizle, tüketici elektroniği ve aksesuarları pazarında Avrupa'nın pazar liderlerinden biriyiz. Markalı dağıtıcı olarak, kendimize ait 10 markamız ve bize özel lisanslı markalar da dahil olmak üzere 300'den fazla markanın Avrupa çapında dağıtmını sağlıyoruz. 17 ülkedeki merkez ofislerimizde çalışan toplam 350 çalışanımızla birlikte 50'den fazla ülkede 50.000'in üzerinde perakende ve e-ticaret iş ortaklarımıza ürün tedariği sağlıyoruz. Kaliteli ürün uygun fiyat, rekabetçi teslimat hizmeti ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunuyoruz. İş yapımız kendisini partnerliğe adamış tüm iş ortaklarımızın en kaliteli tedarik zincirinden faydalanmasını ve kar etmesini sağlar. Otuz yıllık deneyimimizi hırsımız ile birleştirerek, Nedis olarak müşterilerimize hakettikleri en kararlı ve güvenilir iş ortaklığını sunuyoruz.

Tarihçe

1982 yılındaki mütevazı başlangıımızdan itibaren, bizler, NEDIS olarak, her zaman tüm tedarik zinciri boyunca karşılıklı adanmış iş ortaklığının gücüne inandık. Siz de dahil olmak üzere, tüm partnerlerimiz için para kazanma fırsatları doğuran bir otaklık. Ve şimdi, tüketici elektroniği ve aksesuarları pazarında Avrupa'nın pazar liderlerinden biri haline gelsek bile hala ortak paylaşılan karşılıklı güce güveniyoruz.

Innovasyona yönelik tetikte bekleyişimiz, ve geniş ürün gamı ve kaliteli servisimiz, başarımızın temelini oluşturmuştur. Ve ayrıca sizin de başarı anahtarınız olabilir. Kendini adamış bir partner olarak Nedis sizlere hakettiğiniz satış gücünü sağlayabilir. Sizlerden alacağımız fikir alışverişleriyle, karşılıklı karlı bir iş ortaklığı gerçekleştirebiliriz.

Fırsatları görüp, fırsatlarla yol aldık

Küçük ancak hırslı bir komponent bayisi olarak başlayarak, pazardaki fırsatları kucaklayarak birkaç yılda hızla büyüdük. Öncelikle, tüketici elektroniği yedek parça işi ile ürün gamımızı genişlettik ve 1986 yılında ilk konveyör bant donanımlı depomuza taşındık. Bu gibi yenilikçi gelişmelerimiz, pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılamamız için bize izin verdi. Ve o andan itibaren, işler gün geçtikçe daha da hızlı bir şekilde gelişti.

Genişleme ve Uluslararası Büyüme

Üç yıl sonra, 1989 yılında, Macaristan HQ markası ile ortaklık kurarak tüketici elektroniği aksesuar pazarına giriş yaptık. Üç yıl daha sonra, Belçika'daki ilk iştirakimiz Nedis'in globalleşmesinin başlangıcı oldu.

Sonrasında başka markalarla birleşmeler ve satınalmalarla birlikte diğer Almanya, Fransa, İtalya ve İskandinavya gibi ülkelerde ofis açılımlarıyla büyümeye devam edildi. König, BANDRIDGE ve Camlink bu başarılı genişlememize birkaç örnektir. NEDIS şu anda, kendisine ait on marka, üç yüzden fazla markanın dağıtımı ve 17 ülkedeki ofisleri ve / veya temsilcileri ile global bir şirket haline gelmiştir.

Son Teknoloji depo ve çeşitlilik

Yıllar boyunca, sadece marka ve ürün portföyümüzü genişletmedik, depo sistemimiz de aynı rotayı izledi. 1999 yılında S-Hertogenbosch'da inşa edilen, sanat şaheseri depomuz 2007 yılında 7300 m2 büyütüldü ve ikinci kısım depo, bir yıl sonra eklendi. Burada inanılmaz geniş seçenekte kablolar ve konektörler, bilgisayar ve enerji ürünleri, tüketici elektroniği, ses ve görüntü aksesuarları, fotoğraf ve dijital TV aksesuarları, güvenlik ürünleri ve ev aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesinin stoğunu tutuyoruz. Kendi markalarımız ve sayısız diğer iyi bilinen markadan oluşan geniş bir ürün yelpazesi.

Hakettiğiniz satış gücüne ulaşın

Aynı işimiz gibi, iş ortaklarımızın sayısı da gelişmeye devam ediyor. Bugün, 50'den fazla ülkede, 50.000'in üzerinden online ve offline müşterimize ürün tedariği sağlıyoruz. İş ortaklarımıza maksimm değerde ürünler, ertesi gün teslimat hizmeti, ve yenilikçi bir ürün gamı sunuyoruz. Mükemmel servis hizmetimizi otuz yıllık deneyimimiz ve hırsımız ile birleştirerek, Nedis olarak müşterilerimize hakettikleri en kararlı ve güvenilir iş ortaklığını sunuyoruz.

History of Nedis