Satış Gücüne giden 5 Yol

Ortaklarımızın satış gücünü artırmak için beş yol tanımladık. Karşılıklı ortaklığı onurlandırarak, güçlü ürün yelpazesini muhafaza ederek, günlük iş süreçlerine destek olarak, mağaza gelirini maksimize ederek ve tüketicilerin ilgisini çekerek satış gücünüzdeki artışı ve başarınızı garanti ediyoruz. Satışlarınızı nasıl artıracağımızı keşfedin.

Güçlü Ürün Gamı

NEDIS stratejik olarak konumlandırılmış kendi markalarıyla ve diğer markalarla, bütün boyutlar, formlar ve kalite tiplerinde her bütçeye uygun güncel ve inanılmaz geniş bir ürün gamının stoğunu tutar. Derinlemesine inceledikçe, her çeşitte kablo ve adaptörleri, bilgisayar ve enerji ürünlerini, tüketiciği elektroniği, A/V aksesuarları, fotoğrafçılık ve dijital TV aksesuarları, güvenlik ürünleri ve beyaz eşya ürünlerini bulacaksınız.
Sadece tek bir adresten hepsini satınalabilir ve saat 4:00pm den önce sipariş vermeniz durumunda 48 saat içerisinde mağazanızda bulabilirsiniz. Müşterinizin ihtiyacını karşılamanızı sağlıyoruz, hem online hem offline. Derin olduğu kadar geniş olan marka ve ürün yelpazemiz ile hiçbir zaman müşterinize "yok" satmak zorunda kalmayacaksınız.