Satış Gücüne giden 5 Yol

Ortaklarımızın satış gücünü artırmak için beş yol tanımladık. Karşılıklı ortaklığı onurlandırarak, güçlü ürün yelpazesini muhafaza ederek, günlük iş süreçlerine destek olarak, mağaza gelirini maksimize ederek ve tüketicilerin ilgisini çekerek satış gücünüzdeki artışı ve başarınızı garanti ediyoruz. Satışlarınızı nasıl artıracağımızı keşfedin.

Günlük iş desteği

NEDIS, en yüksek hizmet seviyesi ve tedarik zincirindeki mükemmelliği ile size daima işletimsel süreçlerinizi iyileştiren zamandan ve paradan tasarruf sağlayan çözümler sunar. %99,9 doğruluk, bir sonraki günkü teslimat, adrese teslimat ve rekabetçi fiyatlar konusunda garanti vermek için depomuzu 18 robot vinç, kişiye özel bir WMS (depo yönetim sistemi) ve dinamik bir toplama sistemi ile donattık. Sizlere olan katma değerimiz, müşteri dostu sanal mağazamız, IT altyapımız ve EDI data besleme gibi çözümlerimiz ile somutlaştırılır.

Bu yenilikçi hizmetler sayesinde, satın alma süreçleri ve idari görevleri sorunsuz ve hızlı çalışacaktır. Bugün ürünler sipariş ve müşterilerin yarın onları satmak; akıllı çözümleri ve para için en iyi değeri ile en kısa sürede içinde herhangi bir güçlük, olmadan. Yani müşteriler üzerinde değerli zaman büyük kısmını geçirebilirsiniz.